+38 (056) 734 27 00
+38 (067) 422 87 50
+38 (099) 628 69 35
office@jupiter-tour.com
+38 (067) 422 87 50

Будапешт — вечерняя сказка Европы!

90 Евро
Количество дней / ночей: 5 / 4
План тура
1день 
 • Львів. 20:30 — збір групи на залізничному вокзалі. 21:00 — виїзд зі Львова. Нічний переїзд.
2 день
 • Прибуття в Будапешт.
  Кажуть в Угорщині під землею розкинулося ціле море вод. Майже всюди, де б не починали робити свердловину місцеві фахівці, на поверхню виривається термальна вода температурою вище 30 градусів або насичена солями і мінеральними речовинами лікувальна вода. Одна з найвідоміших купалень — «Сечені», розташована в парку Варошлігет у Будапешті. Це перша лікувальна купальня в Пешті, в 1881 р. вона вже діяла як «купальня з артезіанською водою» (12 євро).Оглядова екскурсія по Будапешту. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю — це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси … Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті. Вільний час.Рекомендуємо: відвідати містечко Сентендре, яке перенесе Тебе у час середньовіччя — вузенькі вулички, безліч сувенірних лавок, старенькі сербські церкви… ну і звичайно музей марципанів! Запрошуємо у світ нових вражень! (15 євро)Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Дунаю (18 євро). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
  Ночівля на території Угорщини.
3 день
 • Сніданок. Переїзд на територію Австрії.
  Рекомендуємо: Відень — місто музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам’ятника імператриці Марії Терези; інтер’єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти.Автобусно-пішохідна екскурсія (45 євро) та вільний час, щоб насолодитись містом самостійно.Рекомендуємо: оглядову екскурсію у Палац. Шенбрунн  (25 євро). Палац разом з оточуючими його будівлями і величезним парком, — один з найважливіших культурних пам’яток Австрії. Для династії Габсбургів, він служив літньою резиденцією. Ти побачиш чудові апартаменти Марії-Терезії, її вітальню, спальню і кабінет, в якому шестирічний Моцарт грав перед імператрицею; апартаменти імператорської родини Франца Йосипа і Сіссі — імператриці Єлизавети. Інтер’єри прикрашені розписаними стелями, кришталевими підсвічниками, величезними дзеркалами і позолотою. Всього в цій імператорськії резиденції 1441 кімнат! Запрошуємо відвідати деякі з них і ближче познайомитись з династією Габсбургів.Рекомендуємо: відвідати Скарбницю Габсбургів (20 євро), яка вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які передавалися з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, яка дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі…! Зі  Списом Долі Карл Великий не програв жодної зі своїх 47-ми битв, його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни!Повернення у готель
4 день                                      
 • Сніданок. Виселення з готелю.Рекомендуємо: відвідати термальний курорт Егерсалок, де атмосфера створює чудовий настрій для прийому водних процедур, які нададуть заряд бадьорості та енергії на цілий день! Релаксація у підніжжі соляних схилів, де на Тебе очікують відкриті та закриті басейни, джакузі, водні гірки…саме тут вода залишає казкову булосніжну доріжку, а повітря насичене надзвичайно приємним ароматом соснового лісу…Рекомендуємо: Угорські вина, це традиція всього регіону. Неможливо уявити Угорщину без вина так як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино — душу. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних регіонів — Егер. Прекрасне село біля Егера, з відомою назвою — Долина Красунь, згадане не в одній легенді. Відомі тутешні вина «Бича кров», «Егерська дівчина», «Сніжний виноград». Дегустація Егерських вин (5 євро).Вільний час. Збір групи.Нічний переїзд до Львова.
5 день      
 • Прибуття до Львова орієнтовно о 09:00.

 

В стоимость входит

— проезд автобусом еврокласса;
— проживание в отелях 3 *;
— питание — завтраки в отелях;
— сопровождение руководителя группы;
— обзорные экскурсии согласно программы тура;
— медицинская страховка;

В стоимость не входит

— консульский сбор — 35 евро (кроме детей до 18 лет, студентов до 21. и пенсионеров);
— факультативные программы, входные билеты;
— личные расходы.